online-img
On-line

Psychoterapia on-line skierowana jest do osób, które ze względu na miejsce zamieszkania lub z innych przyczyn, nie mogą skorzystać z pomocy stacjonarnej. Oferuję dwa rodzaje pomocy psychologicznej:

- psychoterapia przez Skype’a – proces takiej terapii jest podobny do procesu psychoterapii stacjonarnej, najczęściej sesje odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu o określonej wcześniej godzinie;

- pomoc psychologiczna e-mail – jest to forma doraźna, skierowana do osób, które znalazły się w nagłej potrzebie i chcą otrzymać natychmiastową pomoc, taka forma pomocy  może być początkiem dalszej terapii stacjonarnej czy też przez Skype’a.

Aby skorzystać z psychoterapii przez Skype’a należy opisać swój problem i przesłać na adres kontakt@berggasse19.pl. Następnie po otrzymaniu informacji zwrotnej, należy wpłacić należność za sesję i połączyć się na Skypie w umówionym terminie.

Aby skorzystać z pomocy poprzez e-mail należy opisać swój problem i przesłać na adres kontakt@berggasse19.pl. Następnie należy uiścić opłatę na wskazane konto. Odpowiedź zostanie przesłana w ciągu 24 h od zaksięgowania kwoty.

Zarówno psychoterapia przez Skype’a jak i pomoc psychologiczna przez e-mail skierowana jest do osób, które:

- mają utrudniony dostęp do psychoterapeuty,
– znajdują się w sytuacji, w której pilnie potrzebują pomocy psychologicznej,
– chcą zachować anonimowość,
– są niepełnosprawne,
– pochodzą z małych miejscowości,
– opiekują się małymi dziećmi,
– przebywają za granicą.