Psychoterapeuci

Krakow, Nowa Huta, sesja narzeczenska Justyna i Dawid Fot. Tomasz Wiech

Justyna Zybura­-Leszczak  

założycielka Ośrodka Berggasse 19

Prowadzę praktykę w zakresie psychoterapii od 2010 roku. Z wykształcenia jestem pedagogiem resocjalizacyjnym, dyplom magistra uzyskałam na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Ukończyłam 4 letni kurs psychoterapii  na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic w Szpitalu specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. W tym szpitalu odbyłam również dziewięciomiesięczny staż. Prowadziłam terapię indywidualną i grupową w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego im. T. Lenartowicza w Krakowie.

Jako psychoterapeuta współpracowałam z różnymi ośrodkami (m.in. Ośrodek Psychoterapii Miodowa, Fundacja Inner Home). Uczestniczyłam również w wielu polskich i zagranicznych konferencjach naukowych.  Jako psychoterapeuta leczę w nurcie psychodynamicznym. Pracę poddaję superwizji.

W pracy interesują mnie zwłaszcza zagadnienia dotyczące zaburzeń osobowości, depresji, nerwic oraz kobiecości i terapii par, chociaż wyzwanie stanowi dla mnie każdy pacjent, którego traktuję nie jako przypadek, ale człowieka, któremu należy pomóc.